Niečo málo o mne

Volám sa Dagmara a  vo svete kvetov vystupujem pod značkou Dadecore Svoj sen si plním vždy originálnym a hlavne vlastným štýlom pri tvorbe svadobných kytíc a výzdob.  

Ako som sa k tejto profesii dostala?

Už ako malé dievčatko som pomáhala babke so svadobnými prípravami, keď pracovala ako šéfkuchárka. O niekoľko rokov neskôr som brigádovala vo svadobnom salóne a počas štúdia na vysokej škole som pomáhala v reštaurácii ako čašníčka na svadbách. Už počas tohto obdobia som sa „zamilovala“ do kvetov a  zdobenia a  hneď som vedela, že to bude moja šálka kávy. A preto, keď ma kamarátka poprosila o zhotovenie svadobnej kytice, ani sekundu som neváhala. Odvtedy sa kvietky stali mojou záľubou a túto prácu doslova milujem.   

Služby, ktoré Vám ponúkam

Každú kyticu a svadobnú výzdobu  zhotovujem na mieru, pretože  každá nevesta a každá svadba je špecifická a jedinečná. Ako to vlastne funguje? Nevesta ma kontaktuje, buď cez sociálne siete, telefonicky, či emailom. Dohodneme si stretnutie, pokecáme na káve a  na základe tohto stretnutia sa bude odvíjať ďalšia spolupráca.