Váš názor nás zaujíma

Zopár slov od našich klientov

Referencie od mladomanželov

Veľmi šikovná a kreatívna floristka! Naplánovala a dotiahla našu svadobnú výzdobu do dokonalosti. Dadecore si potrpí na originalitu a dbá o každý detail, preto bolo na našej svadbe všetko dokonale pripravené! Od kytice, pierka az po samotnú výzdobu. Určite odporúčam!
Zuzana Kováčiková
Veľmi milá, ochotná a sympatická dekoratérka, ktorá splní všetko čo si nevesta želá a jej predstavu dokonale prevedie do reality! ♥️
Romana Gašparíková
Veľmi profesionálny prístup, kreativita a prispôsobenie požiadavkám! 100% spokojnosť, splnila naše predstavy. Svadobná kytica + pierko, kytice pre družičky a kytice pre svadobné maminy. ...to všetko pre nás urobila v Náš svadobný deň "Dadecore" naša Dada!
Dominika Rais
Sú kytice a dekorácie, ktoré vám svojou krásou vyrazia dych a nikdy na ne nezabudnete. A presne také boli tie od Dadky. Vie skvele navnímať prostredie, očakávania, má úžasné nápady a zmysel pre detail. Mohla som sa na ňu spolahnúť, všetko dotiahla do dokonalosti a výsledok bol prenádherný. Okrem toho je milá, priateľská a je viac než radosť s ňou spolupracovať. Ešte raz ďakujeme! ♥️ ​
Lucia Gašparovičová
Ďakujeme za krásnu svadobnú výzdobu a najkrajšiu svadobnú kytičku. Sympatická, talentovaná slečna, ktorá spravila náš deň ešte nezabudnutelnejším. Vytvorená atmosféra umocnila zážitok všetkým hosťom. Osobný prístup a ustretová komunikácia. Boli sme maximálne spokojní. Vrelo doporučujeme, ďakujeme Dadi.
Zuzana Mochnáčová
Najšikovnejšie ručičky veľmi milej osôbky, ktorej sme nechali voľné ruky pri jej tvorbe a  bola som nesmierne nadšená a spokojná s celou jej prácou. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME. ​
Janka Paulovičová
Skvelá práca, prístup vynikajúci, veľmi ochotná, ústretová a kreatívna osoba. Najlepšia voľba akú sme mohli urobiť, z našej svadby spravila Rozprávkovú nádheru v záplave najkrajších kvetov. Zlaté ruky!!!
Michaela Kováčová
Charizmatická, kreatívna a flexibilná floristka, ktorá splní každé kvetinkové želanie. Ďakujeme za veľkolepú výzdobu, nádherné kytičky pre maminky a  družičky a najkrajšiu svadobnú kyticu. Vrelo odporúčame!
Lucia Kociánová

Plánujme spolu do posledného detailu

Špecializujeme sa na svadobné výzdoby, kde vám navrhneme celý koncept cez farby, štýly, kvetinové dekorácie, doplnky i grafiku. Samozrejme vám uviažeme svadobnú kyticu, zhotovíme čelenky, náramky pre družičky, maminky, prípadne pierka pre svedkov a oteckov. Vytvoríme a pripravíme celkový dizajn svadby vrátane slavobrán, uvítacích tabúľ, doplnkov na stoly, pomôžeme pri zabezpečení oznámení, menu a menoviek a veľmi radi odporučíme ďalších kvalitných dodávateľov, s ktorými máme osobnú skúsenosť.

Na realizáciu vysnívaných svadieb
je potrebný skvelý tím

Vyčarujeme vám tú najkrajšiu svadbu, ktorú si naplánujete.