Referencie

Veľmi profesionálny prístup, kreativita a prispôsobenie požiadavkám! 100% spokojnosť, splnila naše predstavy. Svadobná kytica + pierko, kytice pre družičky a kytice pre svadobné maminy. ...to všetko pre nás urobila v Náš svadobný deň "Dadecore" naša Dada!
Dominika Rais
Sú kytice a dekorácie, ktoré vám svojou krásou vyrazia dych a nikdy na ne nezabudnete. A presne také boli tie od Dadky. Vie skvele navnímať prostredie, očakávania, má úžasné nápady a zmysel pre detail. Mohla som sa na ňu spolahnúť, všetko dotiahla do dokonalosti a výsledok bol prenádherný. Okrem toho je milá, priateľská a je viac než radosť s ňou spolupracovať. Ešte raz ďakujeme! ♥️ ​
Lucia Gašparovičová
Ďakujeme za krásnu svadobnú výzdobu a najkrajšiu svadobnú kytičku. Sympatická, talentovaná slečna, ktorá spravila náš deň ešte nezabudnutelnejším. Vytvorená atmosféra umocnila zážitok všetkým hosťom. Osobný prístup a ustretová komunikácia. Boli sme maximálne spokojní. Vrelo doporučujeme, ďakujeme Dadi.
Zuzana Mochnáčová
Najšikovnejšie ručičky veľmi milej osôbky, ktorej sme nechali voľné ruky pri jej tvorbe a  bola som nesmierne nadšená a spokojná s celou jej prácou. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME. ​
Janka Paulovičová
Skvelá práca, prístup vynikajúci, veľmi ochotná, ústretová a kreatívna osoba. Najlepšia voľba akú sme mohli urobiť, z našej svadby spravila Rozprávkovú nádheru v záplave najkrajších kvetov. Zlaté ruky!!!
Michaela Kováčová
Charizmatická, kreatívna a flexibilná floristka, ktorá splní každé kvetinkové želanie. Ďakujeme za veľkolepú výzdobu, nádherné kytičky pre maminky a  družičky a najkrajšiu svadobnú kyticu. Vrelo odporúčame!
Lucia Kociánová

Priestory, ktoré som mala možnosť zdobiť

Aragosta Ristorante
Preseľany

Hotel Zlatý Kľúčik
Nitra

Riverside Restaurant
Nitra

Hotel Pod lipou
Modra

Park Hotel Tartuf
Beladice

Pálenica
Jelšovce

Bašta Pajštún
Borinka

Hotel Zochova chata
Modra

Piešťanský pivovar
ŽiWELL

ARTIN
Nitra