Keď svadba spája

Veľakrát sa budúce nevesty o mne dozvedia sprostredkovane. Napríklad, ak boli osobne na svadbe, ktorú som zdobila alebo videli fotky kamarátky, ktorá sa vydávala a dala odporúčanie priamo na mňa. 

V tejto súvislosti by som sa rada s vami podelila o príbeh s nevestou, ktorej som robila svadbu. Ako som neraz spomenula, že prvé stretnutie s  budúcou nevestou je veľmi dôležité, nakoľko zisťujem jej predstavy, do akého štýlu by sme išli a  na základe týchto informácii si vytváram obraz o celej výzdobe. Robím to stále. 😊 Verte mi, veľmi záleží na tom a  teda, či pôjdeme do romantického, greenery alebo boho štýlu. Tak to bolo aj s  nevestou Luckou. Už keď sme si triasli rukami pri zoznamovaní, už vtedy som si hovorila „žiadna klasika“. Žiadne biele alebo ivory svadobné šaty, ale niečo jemné, možno trošku marhuľkové alebo púdrové doladené bordovou a  rozpustené vlásky. Sadli sme si do kaviarne, objednali sme si kávu a  začali sme preberať svadobné predstavy. Ja som vytiahla zápisník, začala som si písať, kde, kedy bude svadba, koľko hostí bude na hostine a  pod. Lucka vytiahla mobil a  v  ňom stiahnuté fotky so svadobnou výzdobou, svadobnými šatami, kyticou… A tu som skoro odpadla… pretože na fotkách dominovala farba marhuľovej, bordovej a zelene. Po pár týždňoch sme si boli obzrieť priestory a takisto sme zostali v kontakte, nakoľko sme riešili svadobné prípravy. No čo sme obe nečakali bolo,  že okrem tém týkajúcich sa svadby,  sme si sadli aj ľudsky a stali sa z nás kamarátky.   

Veľmi ma teší, keď si viem s  nevestami vybudovať nielen profesionálny, ale aj priateľský vzťah.  

Svadby tvorím na mieru s  veľkou dávkou originality, aby finálna výzdoba vystihovala predstavy svadobného páru. A práve preto sa snažím ku každej  svadbe pristupovať zodpovedne od úplného začiatku a  dotiahnuť tak všetko do dokonalosti. 

Páči sa Vám tento článok, zdieľajte ho s kamošmi?