Moja psychohygiena

Tak, ešte raz…

Volám sa Dagmara a  milujem prácu s  kvetmi. Je to forma psychohygieny, kedy môžem pracovať so svojou kreativitou a  nechávam sa unášať vôňou a  krásou čerstvých kvetov. Po štúdiu na vysokej škole som začala prácu ako účtovná analytička v  jednej z najväčšich korporácii v  Bratislave a  kvôli práci som hľadala bývanie na nejaký čas. Tak ako mladý človek, aj ja som využila sociálne siete a našla som tam príspevok, kde sa hľadá spolubývajúca. Ozvala som sa, dohodli sme si stretnutie a neuveríte, ale pár, ktorý tam býval, pochádzal z môjho rodného mesta a to som ešte nevedela, k čomu sa vďaka nim dopracujem 😊 

O pár mesiacov neskôr sa tento pár zasnúbil a  poprosili ma o zhotovenie svadobnej kytice. A  tým sa to celé začalo. Doteraz sa mi ozývajú kamaráti tohto páru, ktorí plánujú svadbu.  

Začala som naozaj skromne v malej pivničke u rodičov, kde za pomoci babky a  rodiny zhotovujem doteraz svadobné kytice a  výzdoby. Zbožňujem túto prácu, a najmä vtedy, keď mi snúbenci dovolia realizovať sa a mať voľnú ruku vo výzdobe.  

V prípade, že sa mi ozve nevesta ohľadom svadby, vždy preferujem osobné stretnutie pred emailami. Už pri prvom stretnutí si predstavujem výzdobu na mieru.

Ani neviete, aké je dôležité spoznať osôbku, ktorá sa ide vydávať a podľa toho jej ponúknuť kvety a nové idey na priestor svadby.

V každom prípade som veľmi vďačná za každé jedno oslovenie a realizovanie svadby alebo svadobnej kytice.

Ďakujem 😊 

Dada

Páči sa Vám tento článok, zdieľajte ho s kamošmi?